Mini Playback show

Dodano: 4 lata temu Czytane: 1557 Autor:
Redakcja poleca!

IV Edycja Mini Playback Show - Przegląd ełckich przedszkoli.

Mini Playback show
, Ale się działo i było głośno i radośnie i niedzieli było mało". Muzyka lat 70. królowała w dniu 24.11.2013 r. na scenie Ełckiego Centrum Kultury. Miejskie Przedszkole "Perełka" im. Jana Brzechwy w Ełku zorganizowało IV Edycję Mini Playback Show - lata 70.

Do przeglądu zgłosiło się 9 ełckich przedszkoli, w tym dwa niepubliczne.W sumie wystąpiło ponad 70 dzieci. W organizację Mini Playback Show zaangażowali się nie tylko nauczyciele, ale również rodzice. Dzieciaki w barwnych strojach prezentowały piosenki różnych wykonawców z lat 70. Można było podziwiać układy choreograficzne do utworów takich jak: Mix Boney M, Sugar Baby Love, Y.A.M.C.A, Jak się masz kochanie, Dżyngischan, Najwięcej witaminy, Hafanana i wielu innych, przygotowane przez przedszkolaków. Sala widowiskowa Ełckiego Centrum Kultury wypełniona była do ostatniego miejsca. Najmłodsi nie kryli zadowolenia z udziału w Mini Playback Show. 

Na zakończenie przeglądu zaprezentowany został po raz pierwszy na takiego typu przeglądach występ dzieci i rodziców. W rolę występujących wcielili się zarówno wychowankowie jak i rodzice Miejskiego Przedszkola PEREŁKA im. Jana Brzechwy. Wykonali oni układ do mixu przebojów zespołu Boney M. To było niesamowite przeżycie. Zarówno dzieci jak i rodzice, pokazali, że w MP PEREŁKA wszystko zdarzyć się może. Występ dwupokoleniowego Boney M wywołał niesamowity aplauz widowni. Organizatorzy przeglądu, czyli MP PEREŁKA pokazało, że nie tylko dzieci ale i rodzice uczestniczą i kreują wizerunek placówki.

Społeczność MP PEREŁKA dziękuje: Radzie Rodziców, wszystkim sponsorom i darczyńcom za wsparcie finansowo - rzeczowe oraz dzieciom i rodzicom naszej placówki za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu występów.

A w występach dzieci z MP PEREŁKA wzięli udział:
- Aleksandra Ejsmont, Gabrysia Gręś, Milena Korf, Oliwia Fitt, Blanka Sajnaga, Julia Polak, Szymon Oklszewski - zespół Boney M 40 lat później
- Olaf Płatek, Tomek Buko, Aleks Mróz, Kuba Chojnowski, Bartek Ziemczonek, Jaś Zabaźny - zespół The Rubettes 40 lat później
oraz
- Ewelina Fitt, Kamila Markowska, Iwona Rymarowicz oraz Mariusz Klepacki - zespół Boney M - 40 lat wcześniej.

Na zakończenie przeglądu, dyrektor MP PEREŁKA Anna Birgiel oraz wiceprezydent Artur Urbański, wręczyli wszystkim uczestnikom upominki i pamiątkowe dyplomy.
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl