Mieszkania Budynku E sprzedają się w mistrzowskim tempie!

Dodano: 2 tygodnie temu Czytane: 645 Autor:
Redakcja poleca!

Wasilewski Developer rozbuduje Nowe Miasto w Ełku

Mieszkania Budynku E sprzedają się w mistrzowskim tempie!
Fenomen! Z 78 mieszkań, które powstaną w Budynku E wznoszonym przy ul. Bora Komorowskiego, 47 już zostało sprzedanych, a 14 jest zarezerwowanych. Warto, zatem, przyjrzeć się bliżej ofercie, którą składa swoim Klientom Wasilewski Developer i znaleźć tu swoje M. Mamy także dobrą informację dla tych osób, które już wiedzą, że Nowe Miasto w Ełku to wspaniała przestrzeń do życia i atrakcyjne mieszkania, lecz nie zdążyły z zakupem: w planach już jest Budynek F.
 
 
Budynek wielorodzinny E z podziemną halą garażową, miejscami postojowymi wokół obiektu oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej ma zostać oddany do użytku w czerwcu 2019 roku. Wciąż dostępne są tutaj bardzo atrakcyjne mieszkania. Na dzień 13 listopada zostało ich 17: o zróżnicowanym metrażu od 35.07 m2- do 61.87 m2.
         Warto poznać przyczyny tak ogromnego zainteresowania kupujących, by do nich dołączyć.
 
SEKRETY FENOMENU SZYBKIEJ SPRZEDAŻY
        
Lokalizacja inwestycji Nowe Miasto w Ełku w otoczeniu mazurskiej przyrody, a jednocześnie z dobrą infrastrukturą i dojazdem na wyciągnięcie ręki, to atuty, które od razu rzucają się w oczy. Wystarczy krótki spacer po Nowym Mieście w Ełku i jego okolicy, by się o tym przekonać.
 
         Najważniejszy jest fakt, że mieszkania są w jednej cenie: 3250zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt. Solidne wykonanie i dobra jakość materiałów stosowanych do budowy powodują, że mieszkania są niezwykle tanie w eksploatacji. Dzieje się tak między innymi dzięki świetnym szybom termoizolacyjnym czy elewacji w najnowszej technologii z tynkiem silikonowym z systemową gwarancją producenta. W efekcie Klient ma mieszkanie w dostępnej cenie, a niskie opłaty miesięczne za lokal poprawiają warunki spłaty kredytu.
        
         Na życzenie Klienta Developer Wasilewski organizuje wykonawstwo robót wykończeniowych lokalu na dogodnych warunkach. Warunki gwarancji i oferta wykończenia lokalu przekonują nas, że deweloperowi zależy na tym, by Klient był zadowolony podpisując akt notarialny zakupu jak i wiele lat później licząc koszty eksploatacji lokalu.
 
POZNAJMY OPINIE DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW
 
Zakup mieszkania to jedna z najważniejszych życiowych decyzji, więc warto poprzedzić ją szczegółową analizą. Wyżej pisaliśmy już o tym, dlaczego mieszkania Nowego Miasta w Ełku cieszą się tak ogromnym uznaniem. W skrócie - bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie.
         Potwierdzają te atuty opinie Klientów:
 
„Wszystko przebiegło wzorowo. Developer Wasilewski jest odpowiedzialnym, rzetelnym, przesympatycznym i solidnym sprzedawcą. Idealna współpraca. Zakupione mieszkanie spełniło oczekiwania. Szczerze polecam.”
 
„Bardzo miła obsługa, wszystko wytłumaczone nawet najdrobniejsze szczegóły. Osobiście jestem bardzo zadowolony i szczerze polecam dla niezdecydowanych klientów.”
 
„Bardzo profesjonalna firma z uczciwym podejściem do klienta, bardzo szerokim zakresem profesjonalnej wiedzy i świetnym kontaktem. Polecam.”
 
         To nie są „anonimowe laurki”, lecz oficjalne opinie dotychczasowych Klientów sygnowane z imienia i nazwiska – recenzje, które bez trudu znaleźć można na oficjalnym profilu FB Wasilewski Developer.
         Wśród nich jest także mistrz Michał Syrowatka, który w ostatnim zawodowym występie znokautował Anglika Robbiego Daviesa Jr. Nie jest tajemnicą, że mistrz sprzedaży dobrych mieszkań Wasilewski Developer współpracuje ze zdobywcą Pasa WBA Continental. Syrowatka będzie jednym z sąsiadów mieszkańców Nowego Miasta w Ełku. Deweloperowi pięściarz także wystawia największą możliwą ocenę: 5 w skali 1-5.
 
ZADBANE OTOCZENIE W BEZPIECZNYM MIEJSCU
 
O wygodę i komfort mieszkańców Nowego Miasta w Ełku zadbano już na etapie projektowania. Place zabaw, duże zielone przestrzenie, gustownie urządzona zieleń, świetna siłownia zewnętrzna zdecydowanie wyróżniają całą inwestycję. Te urządzenia służą wszystkim.
         Warto dodać, że Budynek E przystosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo. Na zapleczu przewidziany jest zaciszny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci, zaś w celu podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców zostanie zainstalowany monitoring otoczenia, zamykane hale garażowe oraz specjalnie przeszklone klatki schodowe.
         Budynek E powstaje przy ul. Bora Komorowskiego w ramach IV etapu inwestycji Nowe Miasto w Ełku.
         Z powodu dużego zainteresowania Klientów, którzy doceniają dobrą cenę, lokalizację, funkcjonalne rozwiązania i trwałość materiałów użytych do budowy Wasilewski Developer rozszerzy Nowe Miasto o Budynek F. I to jest bardzo dobra informacja dla osób, które nie zdążyły z zakupem mieszkania właśnie tu - w uroczym miejscu - Nowym Mieście w Ełku.
 
Apla:
 
SPRZEDAŻ I REZERWACJA MIESZKAŃ
 
WASILEWSKI DEVELOPER zaprasza do biura w Ełku:


ul. Nadjeziorna 23 lokal B-2
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00
tel.: 87 610-84-94
e-mail: 
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl
strona www: wasilewskideveloper.pl
Kontakt z doradcą:
Joanna Wasilewska
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 501-556-795
e-mail:
j.wasilewska@wasilewskideveloper.pl 
 
Anna Nalbach
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 691-448- 414
e-mail: a.nalbach@wasilewskideveloper.pl

 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2017
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Listopad 2017   Styczeń 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl