NOWE MIASTO – NOWE, IDEALNE ROZWIĄZANIA

Dodano: miesiąc temu Czytane: 121 Autor:
Redakcja poleca!

​Wasilewski Developer- trwa rezerwacja mieszkań w budynku E

NOWE MIASTO – NOWE, IDEALNE ROZWIĄZANIA


Już na etapie projektowania Wasilewski Developer zadbał o to, by osiedle NOWE MIASTO jak najlepiej służyło jego mieszkańcom. Funkcjonalne i przemyślane rozwiązania znajdziemy także w budynku E, o który właśnie rozbudowywana jest inwestycja. Budynek E będzie oddany w grudniu 2019 roku- trwa rezerwacja mieszkań – oferowanych w jednej dobrej cenie: 3250zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt.
 
NOWE MIASTO urzeka nie tylko walorami lokalizacji, których opis można znaleźć w sierpniowym wydaniu Ełckiej Gazety Powiatowej. Równie korzystne dla przyszłych mieszkańców Budynku E będą rozwiązania architektoniczne tu zastosowane.
NOWOCZESNA ARANŻACJA ARCHITEKTONICZNA
         Nowe Miasto to przyległa do osiedla Konieczki inwestycja, której początkiem była budowa wydzielonego kompleksu czterech budynków wielorodzinnych z podziemnymi halami garażowymi, parkingami oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Zaprojektowane budynki w nowoczesnej aranżacji architektonicznej powstały w Ełku przy ul. płk Witolda Pileckiego.
IV etap to właśnie Budynek E- powstający przy ul. Bora Komorowskiego wielorodzinny z podziemną halą garażową, miejscami postojowymi wokół budynku oraz terenami rekreacyjnymi w zieleni urządzonej. Zaprojektowany budynek E będzie miał atrakcyjną formę prostych brył, przykrytych płaskimi dachami w nowoczesnej kolorystyce, komponującej się z otoczeniem. Mieszkania będą funkcjonalne, bardzo dobrze doświetlone dużymi oknami, co mieszkańcy docenią zwłaszcza jesienią i zimą, gdy optymalnie cieszyć się będą naturalnym oświetleniem w swoich mieszkaniach oraz oszczędnościami na rachunkach za światło.
         Projektant zaplanował przestronne balkony, które można będzie dobrze wykorzystać jako dodatkową przestrzeń do wypoczynku od wiosny do jesieni.
DOPASUJ METRAŻ DO SWOICH POTRZEB
Idealne mieszkania znajdą tu zarówno rodziny z dziećmi, młode małżeństwa jak i single, dzięki temu że Budynek E to 79 mieszkań: 1, 2, 3 i 4 – pokojowych o zróżnicowanym metrażu od 29,20 do 85,21 m2. Czteropiętrowy blok przystosowany będzie do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.
Doświadczenie i kunszt firmy Wasilewski Developer z własną wysoko wykwalifikowaną ekipą budowlaną to gwarancja porządnego wykonania budynku i poszczególnych mieszkań, które zostaną oddane do użytku w podwyższonym standardzie deweloperskim. Na życzenie klienta, w miarę możliwości technicznych, Wasilewski Developer oferuje możliwość dokonania korekty układu wewnętrznych ścian działowych lub połączenia sąsiednich mieszkań.
WYGODA I BEZPIECZEŃSTWO
W budynku zaprojektowana została hala garażowa z miejscami parkingowymi  na samochody osobowe. Dostęp do mieszkań z hali garażowej możliwy będzie przez dojścia do klatek schodowych, przy których zainstalowane będą ciche i bezpieczne windy wiodące na każdą kondygnację mieszkalną. W piwnicy budynku zlokalizowano wydzielone dla mieszkań komórki lokatorskie o różnych powierzchniach, które będą dostosowane do potrzeb klienta.
Na tyłach budynku przewidziany jest zaciszny dziedziniec z bezpiecznym, wydzielonym placem zabaw dla dzieci. W celu podniesienia bezpieczeństwa mieszkańców zostanie zainstalowany monitoring otoczenia, zamykane hale garażowe oraz specjalnie przeszklone klatki schodowe.
 
Apla:
SPRZEDAŻ I REZERWACJA MIESZKAŃ
 
WASILEWSKI DEVELOPER zaprasza do biura w Ełku:


ul. Nadjeziorna 23 lokal B-2
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00
tel.: 87 610-84-94
e-mail: 
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl
strona www: wasilewskideveloper.pl
Kontakt z doradcą:
Joanna Wasilewska
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 501-556-795
e-mail:
j.wasilewska@wasilewskideveloper.pl 
 
Anna Nalbach
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 691-448- 414
e-mail: a.nalbach@wasilewskideveloper.pl

Fot 1, 2. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z dostępną listą mieszkań oraz do skorzystania z oferty Wasilewski Developer. Dobra jakość, nowoczesność rozwiązań funkcjonalnych oraz dostępne ceny sprawiają, że większość mieszkań Wasilewski Developer sprzedaje naprawdę bardzo szybko!  
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2017
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Listopad 2017   Styczeń 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl