Osiedle Sosnowa I AsnykaPark- tak wyrosły ideały

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 82 Autor:
Redakcja poleca!

Enklawy ciszy i spokoju dzięki fenomenalnej lokalizacji Osiedla Sosnowa oraz Asnykapark znalazły ogromne uznanie wśród Mieszkańców.

Osiedle Sosnowa I AsnykaPark- tak wyrosły ideały
Tutejsi Domownicy pełnymi garściami korzystają z uroków obu inwestycji. Oba kameralne osiedla w otoczeniu przyrody świetnie funkcjonują.
 
Sosnowa pięknie wyrosła na skraju lasu
Strzałem w dziesiątkę okazał się pomysł, by postawić kameralne Osiedle Sosnowa tu, gdzie niegdyś istniał kurort uzdrowiskowy.
         Dialog przyrody z cywilizacją- tak istotny dla idealnego wzrostu Mieszkańców tu- na Sosnowej- jest wzorcem developerskiego budowania godnego życia Domownika. Bliskość sosnowego boru, licznych okolicznych jezior są gwarancją świetnej kondycji i relaksu po pracy oraz zdrowego wzrostu dzieci. 
         Dziewiczy teren nowocześnie przekształcony został w przyjazne dla mieszkańców Osiedle Sosnowa, z licznymi miejscami parkingowymi oraz terenami wypoczynku i rekreacji. W najbliższym otoczeniu dostępna jest cała niezbędna infrastruktura służąca Mieszkańcom: apteka, przychodnie lekarskie, sklepy. Młodych rodziców cieszy bliskość szkół znajdujących się w sąsiadującym sektorze Ełku.     
         Osiedle Sosnowa niebawem tworzyć będzie 15 kameralnych budynków oddzielonych od siebie olbrzymią zieloną przestrzenią. W naturalny sposób zawiązały się tu zdrowe, dobre sąsiedzkie relacje, gdyż budynki liczą po zaledwie kilkanaście mieszkań.
         Ergonomia mieszkań, z subtelnie wkomponowanymi sypialniami, pokojami dziecięcymi, rozległymi salonami świetnie koresponduje z przestronnymi tarasami wyłożonymi trwałym drewnem. Najdroższe detale wykończenia sprawiają, że Mieszkaniec czuje się tu naprawdę godnie. Pracuje na to także profesjonalna firma utrzymująca zieleń. Blisko jest otwarty na pomysły Mieszkańców administrator terenu, który biuro ma tuż za bramą wjazdową ogrodzonego, bezpiecznego osiedla dobrze skomunikowanego z centrum Ełku.

AsnykaPark wzrasta mocą starodrzewu
Basiewicz/Developer z Przestrzenią słynie z tego, że swoje inwestycje w wysublimowany sposób łączy z otoczeniem przyrody. Ta jest potrzebna dla dobrego funkcjonowania Mieszkańców. Dlatego jasne od początku było, że piękny, zielony starodrzew nie zniknie z działki, na której powstała kameralna enklawa pięciu apartamentowców- AsnykaPark.
         Tu więc jest „park” z prawdziwego zdarzenia, a zachowane przez developera kilkaset drzew to główny pień walorów lokalizacji i nie dziwi, że miejsce nazywane jest „Wilanowem Ełku”. Po pierwsze wysokie okna z sypialni apartamentów skierowane są wprost na korony parkowych drzew. Po drugie- zielona otulina starodrzewu gwarantuje ciszę i spokój AsnykaPark. Po trzecie relaks wśród drzew sprzyja zdrowiu. Takie budynki wznoszone w dialogu z przyrodą zasługują na miano „apartamentowców”.
         Charakteru budynkom nadają szklane balustrady, kamienne okładziny na elewacji oraz panoramiczne okna czy przeszklone szyby wind. Inwestycję wyróżnia niespotykana architektura, w której wykorzystane zostały najdroższe materiały i rozwiązania technologiczne, w tym Fibaro.
         Fibaro to system inteligentnego domu, który gwarantuje możliwość budowania swojego świata wokół przyjemności i innowacji. Dzięki Fibaro mieszkańcy mają zawsze cały dom pod ręką, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Mogą sterować oświetleniem, klimatem i wieloma urządzeniami w mieszkaniu za pomocą telefonu, nawet gdy są daleko od domu.
         W cichym i uroczym zakątku miasta budynki rozplanowano tak, aby zapewnić Mieszkańcom jak najwięcej prywatności. Sprzyja temu eleganckie ogrodzenie. Tuż za nimi czeka na Mieszkańców cichy stadion lekkoatletyczny z dobrą bieżnią i kortem tenisowym.

Na TAKie apartamenty SOSNOWEJ warto będzie zaczekać
Efekt developerskiego kunsztu w połączeniu z dobrymi cenami mieszkań jest taki, że na obecną chwilę pozostało tylko kilka wolnych apartamentów w AsnykaPark i na Osiedlu Sosnowa.
         Świetna wiadomość to ta, że już w przyszłym roku dostępne będą kolejne apartamenty na Sosnowa.pl, a zapewniamy, że warto na nie poczekać.          Zainteresowanym mieszkaniami w AsnykaPark- gdyby nie zdążyli zarezerwować swoich mieszkań tu w Wilanowie Ełku – radzimy zapoznać się z ofertą dwóch kolejnych inwestycji Basiewicza/Developera z Przestrzenią- Jeziorna Residence oraz Pocztovia Residence.          
        
Osiedlu Sosnowa-www.sosnowa.pl/nr tel. 725 55 45 55.
AsnykaPark-www.asnykapark.pl /nr tel. 725 888 777.   

Jeziorna.pl- www.jeziorna.pl /nr tel. 725 888 777.

Pocztovia.pl- www.pocztovia.pl /nr tel. 725 888 777. 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl