Vivaldi – tutaj scenariusze przyjęć piszą Klienci

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 126 Autor:
Redakcja poleca!

Znają sekrety udanego wesela.

Vivaldi – tutaj scenariusze przyjęć piszą Klienci
Doskonała lokalizacja z zagospodarowanym terenem, piękne zaprojektowane wnętrza i wykonane w stylu pałacowym zapewniają niepowtarzalną atmosferę i elegancję każdego przyjęcia. Sale Bankietowe Vivaldi na os. Konieczki to zamknięty teren, gdzie goście czują się swobodnie. W czym tkwi sukces dobrze zorganizowanych przyjęć rodzinnych jak chrzciny, komunie, wesela, imprezy firmowe, bale studniówkowe i wiele innych?


 - W zadbaniu o detale. U nas nie ma miejsca na nie dociągnięcia czy improwizacje. Rządzi Klient, a zadowoleni Goście to nasz priorytet, bo potem polecają nas swoim przyjaciołom i znajomym. Wesele, Młoda Para ma raz w życiu, chrzciny i komunie to także wyjątkowe, jakże ważne dla Rodziny wydarzenia, więc te przyjęcia muszą się udać. I tak u nas jest, o czym świadczy rosnące wciąż zainteresowanie naszymi usługami. Dlatego to właśnie organizatorzy przyjęć piszą scenariusze przyjęć, korzystając z naszych rad, doświadczenia i szerokiego spektrum oferty – wyjaśnia Daniel Wojtowicz, Manager Sal Bankietowych Vivaldi.
- Aby przyjęcie weselne i każde inne zorganizowane u nas było niezapomniane i miło wspominane poprzedza je logistyka. Sekret tkwi w perfekcyjnym dograniu detali. Od ustalenia konkretnych szczegółów, dobrej przestrzeni między stołami, gustownej zastawy, szerokiego parkietu, na którym się dobrze tańczy do koloru i ułożenia serwetki- to wszystko sprawia, że nasi Goście dobrze bawią się w Vivaldim. Uwzględniając preferencje Państwa Młodych, Rodziny oraz Gości, na każde przyjęcie przygotowujemy indywidualne menu. Nasi doświadczeni kucharze są w stanie zrealizować najbardziej wyszukane kulinarne życzenie. Tu trzeba dodać, że serwujemy ciasta naszej Cukierni Karmelek z ponad 30-letnim doświadczeniem. Dzięki temu na stołach są świeżutkie pyszności w dobrych cenach kosztów przyjęcia. Szczegółowo podchodzimy do repertuaru wesela, wystroju wnętrza ulubionymi kwiatami naszych Gości, dekoracji, kolejności serwowanych dań, przebiegu zabaw oczepinowych . Podczas imprezy jesteśmy cały czas do dyspozycji Gości. Widząc Ich zadowolenie, liczymy że zawitają do nas jeszcze, by świętować jubileusze swoich małżeństw, których organizowanie cieszy się u nas coraz większą popularnością – dodaje Daniel Wojtowicz.
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl