NOWE MIASTO - MISTRZOWSKA LOKALIZACJA

Dodano: 4 miesiące temu Czytane: 99 Autor:
Redakcja poleca!

Wasilewski Developer- trwa rezerwacja mieszkań w budynku E

NOWE MIASTO - MISTRZOWSKA LOKALIZACJA


 
Przestrzeń, funkcjonalność i wygoda- tak w trzech słowach można ocenić, zdecydowanie na plus, walory lokalizacji osiedla Nowe Miasto. To inwestycja, którą Wasilewski Developer właśnie rozbudowuje o budynek E przy ul. Bora Komorowskiego.


Budynki A i B zostały oddane do użytku w IV kwartale 2014 roku, budynek C w grudniu 2015 roku, budynek D w czerwcu 2017 roku.  Budynek E będzie oddany w grudniu 2019 roku- trwa rezerwacja mieszkań - w jednej cenie 3250zł brutto za m2 wraz z opłatą za grunt.
 
Po sąsiedzku z zielenią Mazur
 
         Ciche i spokojne miejsce oraz bogatą infrastrukturę osiedla doceniają już mieszkańcy pierwszych czterech budynków. Warto przyjrzeć się bliżej lokalizacji inwestycji. Nowe Miasto jest położone wśród mazurskiej zieleni. Bliskość kompleksów leśnych, rzeki Ełk- rozległe tereny zielone w sąsiedztwie, żadnych fabryk i przemysłu- to gwarancja czystego powietrza,  ciszy i spokoju oraz idealne miejsce do aktywnego wypoczynku. Z powodzeniem korzystają już z tych możliwości obecni mieszkańcy Nowego Miasta, by utrzymać dobrą kondycję, zrelaksować się po pracy. Ścieżki rowerowe i spacerowe, szlaki turystyczne w okolicy zachęcają do zdrowego wypoczynku całe rodziny- to istotne zwłaszcza dla prawidłowego rozwoju dzieci i młodzieży w erze internetu.  W wolnej chwili można skorzystać z odpoczynku lub zabawy na pobliskim skwerze parkowym (ok. 50m od budynków) oraz pobliskiej dobrze utrzymanej infrastruktury sportowo- rekreacyjnej.
 
Mieszkańcy Nowego Miasta nie tracą czasu
 
         Już na etapie planowania inwestycji, projektanci Developer Wasilewski docenili fakt, że Nowe Miasto- enklawa ciszy i spokoju w otoczeniu mazurskiej przyrody będzie mieć także zalety w postaci bliskości do centrum oraz dobry dostęp do komunikacji miejskiej (ok. 100m od budynków). To daje możliwość sprawnego dojazdu do miejsca pracy lub odległych zakątków miasta.
         Czas to dzisiaj jedna z najważniejszych wartości. Dzięki niedawno wybudowanej obwodnicy mamy idealny dojazd od strony Olsztyna, Olecka, Augustowa i Białegostoku, co pozwala mieszkańcom Nowego Miasta na ominięcie korków w centrum miasta – w kilka minut będziecie Państwo na miejscu, w swoim domu.
Dobra dostępność sklepów - najbliższy market jest tuż obok (ok. 50m od budynków) sprawia, że zakupy po pracy to już nie problem. Usługi, kościół, przychodnie lekarskie, poczta, myjnia samochodów, inne sklepy, bankomaty są raptem w odległości kilku minut spacerem od Nowego Miasta.
Przedszkola i szkoły: podstawowa oraz gimnazjum na osiedlu (w odległości ok. 300m od budynków) oznaczają koniec kłopotów z porannym, pośpiesznym dowożeniem dzieci do szkoły. Infrastruktura przyległego osiedla Konieczki wypełnia potrzeby codziennego życia rodziny.
 
Lepsze oświetlenie, chodniki i ścieżki rowerowe w pobliżu!
        
         Warto dodać, że infrastruktura drogowa sąsiadująca z Nowym Miastem jeszcze się polepszy dzięki decyzji władz miasta o rozpoczęciu przedsięwzięcia pn. „Budowa ul. Bora Komorowskiego”. Na odcinku od ul. Piwnika Ponurego do skrzyżowania z ul. Kolonia z wyłączeniem skrzyżowania w ramach inwestycji powstanie nowa nawierzchnia jezdni oraz wlotów ulic bocznych, chodników oraz drogi dla rowerzystów. Pojawią się też zatoki dla samochodów, nowa pętla autobusowa i oświetlenie. Rozpoczęcie tych prac planowane jest w styczniu 2018 r., a zakończenie do 16 grudnia 2019 r. Z pewnością skorzystają na tym mieszkańcy Nowego Miasta- zarówno ci, którzy już zdecydowali się na mieszkanie w tej uroczej, a jednocześnie funkcjonalnej lokalizacji jak i przyszli mieszkańcy budynku E.
 
Apla:

SPRZEDAŻ I REZERWACJA MIESZKAŃ

 
WASILEWSKI DEVELOPER zaprasza do biura w Ełku:


ul. Nadjeziorna 23 lokal B-2
Pn-Pt: 9:00 – 17:00
Sobota: 9:00 – 14:00

tel.: 87 610-84-94
e-mail: 
sprzedaz@wasilewskideveloper.pl
 
Kontakt z doradcą:
Joanna Wasilewska
Specjalista ds sprzedaży

tel.: 501-556-795
e-mail: 
 j.wasilewska@wasilewskideveloper.pl 
 
Fot1. Świetnie urządzona zieleń wokół budynku E pomoże odpocząć po pracy w estetycznym i zadbanym otoczeniu Nowego Miasta
 
Fot2. Duże zielone przestrzenie wokół budynku E, dobrze usytuowany parking dla mieszkańców oraz hala garażowa na 48 aut pod budynkiem pozwoliły zaplanować bezpieczny, zaciszny dziedziniec z placem zabaw dla dzieci.
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl