​Zbliżają się V Fajty CROSS V.I.P- GYM EŁK.

Dodano: rok temu Czytane: 316 Autor:
Redakcja poleca!

To będzie prawdziwe sportowe widowisko.

​Zbliżają się V Fajty CROSS V.I.P- GYM EŁK.
W sobotę i niedzielę, 4 i 5 marca,  rozegrane zostaną już po raz piąty zawody crossfitowe. Organizatorem potyczek jest jedyny w mieście klub crossfitowy- V.I.P- GYM Ełk. Osoby zainteresowane aktywnym trybem życia będą mogły dowiedzieć się więcej na temat treningów, diety oraz kibicować startującym zawodnikom.

Formuła zawodów w tym roku uległa małej zmianie. W skład sezonu Fajtów CROSS V.I.P- GYM EŁK wchodzą trzy kolejne kolejki, które będą rozgrywane średnio co trzy- cztery miesiące. Każdy zawodnik biorący udział w fajtach zbiera punkty na rzecz klasyfikacji indywidualnej. Na wynik klasyfikacji końcowej pod koniec danego roku kalendarzowego składa się suma wszystkich punktów uzyskana przez danego zawodnika. 
W czasie dwudniowej imprezy w zmaganiach wezmą udział zarówno kobiety jak i mężczyźni w dwóch kategoriach OPEN oraz ELITE, które różnią się stopniem zaawansowania ćwiczeń oraz obciążeniem. 

Każdy, kto ma ochotę sprawdzić swoje możliwości, kondycję, siłę w fajnej rywalizacji powinien pojawić się na tych zawodach. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni – nie muszą bać się, że nie będą w stanie podołać jakiemuś zadaniu. Organizatorzy stawiają głównie na wytrzymałość i wydolność, dlatego też workouty eliminacyjne składają się głównie z kilkuminutowych AMRAP-ów (AMRAP – z ang. As many reps as possibile – czyli w danym czasie wykonujemy maksymalną ilość powtórzeń powierzonego ćwiczenia, bądź kompletu ćwiczeń). Zapisy prowadzone są na recepcji siłowni V.I.P- GYM.

Dla zwycięzców oprócz dyplomów i statuetek przewidziane są nagrody rzeczowe, których sponsorami są m.in. producent akcesoriów treningowych TJ STORE, hurtownia z odżywkami testosterone.pl, Neon N Life- producent napojów energetycznych na bazie soków owocowych czy producent najwyższej jakości odzieży sportowej Nebbia.

CrossFit wyrabia odporność krążeniową oraz oddechową, siłę i wytrzymałość mięśni, rozciągliwość, szybkość, sprawność, psychomotorykę, równowagę i precyzję. Sprawia, że zyskujemy wysportowaną sylwetkę i jesteśmy zdrowsi. 

 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl