Dzień Przedszkolaka „Pod Wesołą Chmurką”

Dodano: rok temu Czytane: 290 Autor:
Redakcja poleca!

W kalendarzu roku przedszkolnego jest wiele okazji do radosnego świętowania, a Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka, obchodzony 20 września jest jednym z nich.

Dzień Przedszkolaka „Pod Wesołą Chmurką”
 Tego dnia w Punkcie Przedszkolnym Caritas „Pod Wesołą Chmurką” odbyły się zabawy o charakterze integracyjnym, w których uczestniczyły wychowankowie grup „Biedronki" i „Motylki". Były tańce, zabawy z chustą animacyjną i kolorowe balony. Po tych szaleństwach każdy przedszkolak otrzymał medal, który z dumą nosił na szyi przez cały dzień. 

    Dzień w przedszkolu Caritas rozpoczyna się o godzinie 6.30, kiedy pierwsze dzieci przychodzą do placówki. Do ósmej nauczycielki czekają na pozostałe dzieci. W tym czasie można pobawić się ulubionymi zabawkami znajdującymi się w kolorowych salach. Wszystkie późniejsze zajęcia przebiegają zgodnie z planem dnia. Grupy przedszkolne liczą po kilkanaścioro dzieci i mieszczą się w dobrze wyposażonych salach. Dzięki małej liczebności, nauczyciel nawiązuje indywidualny kontakt z każdym dzieckiem. Sprzyja to również łatwiejszej adaptacji i pozwala maluchowi, który przebywał dotychczas pod opieką rodziców, szybciej przystosować się do nowej sytuacji. 

    Oprócz codziennych zajęć dydaktyczno – wychowawczych na przedszkolaków „Pod Wesołą Chmurką” będą czekały w tym roku spotkania z ciekawymi ludźmi, wizyty w interesujących miejscach oraz liczne uroczystości. Tak jak w latach ubiegłych, w placówce zostały zaplanowane zajęcia muzyczno- ruchowe, język angielski oraz religia. Dodatkowo wszystkie dzieci zostaną zdiagnozowane przez logopedę.


 

Zapraszamy do dodawania swoich ogłoszeń na stronie StolicaLokalnie.pl - Ogłoszenia z Warszawy. Nasz serwis posiada wiele kategorii, które pozwalają na precyzyjne skatalogowanie ogłoszenia. Takie rozwiązanie sprawi, że na 100 procent każda oferta zostanie błyskawiczne odnaleziona. Mamy działy, mające największe wzięcie i w razie potrzeby dołożymy kolejne, mile widziane będą sugestie. Serwis jest zupełnie bezpłatny i umożliwia dodanie ogłoszeń każdej osobie jak i przedsiębiorstwom i instytucją. Prosty i czytelny formularz wyposażony w moduł dodawania fotografii oraz pozwala na łatwe dodawanie ogłoszeń. Darmowy serwis ogłoszeniowy StolicaLokalnie.pl oferuje wszystkim internautom ogłoszenia drobne z najbliższych okolic twojego zamieszkania, czyli Warszawy i okolic. Wszystkim mieszkańcom Warszawy serwis oferuje bezpłatne umieszczanie ogłoszeń w takich kategoriach jak: praca, nieruchomości, samochody osobowe, dostawcze, a także ogłoszenia usług firm lokalnych. Zobacz sam jak szybko i sprawnie wypromujesz swoje usługi. StolicaLokalnie.pl to bezpłatny serwis ogłoszeniowy o zakresie regionalnym. W naszym serwisie ogłoszeniowym każdy użytkownik ma możliwość dodać swoje bezpłatne ogłoszenia drobne, oferty pracy, ogłoszenia mieszkania czy ogłoszenia w innych kategoriach. To co wyróżnia naszą stronę to jego lokalny profil i fakt, że dociera tylko i wyłącznie do pobliskich regionalnych populacji z miasta Warszawa, dzięki temu zrealizujesz pewnych transakcji kupna sprzedaży bezpośrednich, bez żadnego ryzyka. Ogłoszenia Warszawa | Darmowe ogłoszenia Warszawa | Bezpłatne ogłoszenia Warszawa | Ogłoszenia drobne Warszawa | Anonse Warszawa | Stolica Lokalnie

Źródło: Fot. Caritas Diecezji Ełckiej
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl