Poznaj nas na nowo. Wielkie zmiany Vivaldi

Dodano: rok temu Czytane: 461 Autor:
Redakcja poleca!

Nowa strategia marketingowa, zmiany, cele. Pytamy nowego managera Vivaldi - wywiad z Danielem Wojtowicz.

Poznaj nas na nowo. Wielkie zmiany Vivaldi
Jakie ma pan cele i zamierzenia ?
D.W.: Głównym celem jest rozwój firmy, realizowanie procesów związanych z kreowaniem wizerunku firmy a najważniejszym skonkretyzowanym celem jest wysoka jakość obsługi klienta. Zamierzenia są oczywiście takie aby klient był zadowolony z naszej obsługi oraz jakości i pozytywnie rekomendował nasze usługi.

Czego możemy się spodziewać ?
D.W.: Aktualnie rozpoczęła się kampania reklamowa "Poznaj nas na nowo" obejmująca głównie Internet (social media), prasę i outdoor. Chcemy zachęcić i przekonać nowych, jak i dotychczasowych klientów do zapoznania się na nowo z naszymi usługami. Na przyszły sezon zaplanowaliśmy ofertę promocyjną w atrakcyjnej cenie, zmieniliśmy menu i projektujemy nowy wygląd sali.

Co przyciągnie klienta i jakie są zalety organizacji Wesel w Vivaldi ?
D.W.: Tak jak wcześniej wspomniałem, mamy promocyjną ofertę na sezon 2017, zmieniliśmy menu i sala będzie miała nowy wygląd. Nowość, świeżość to jeden z głównych atutów. Jednakże najważniejszą zaletą jest indywidualne podejście do klienta, profesjonalna obsługa oraz spełnianie oczekiwań. Poza organizacją wesel chcemy zachęcić klientów do organizacji okolicznościowych przyjęć: rocznicę ślubu, przyjęcie komunijne, chrzciny, jubileusze, urodziny - również 18stki a także spotkania biznesowe, szkolenia i konferencje. Chciałbym tylko dodać, że kupiliśmy nowoczesny sprzęt multimedialny do szkoleń i konferencji.

Bardzo dziękuję za rozmowę.
D.W.: Dziękuję za wywiad i pozdrawiam czytelników Elcka.pl


Więcej informacji o ofercie Vivaldi można znaleźć na stronie internetowej (http://www.vivladi.elk.pl). Vivaldi, również można znaleźć w mediach społecznościowych: Facebook (www.facebook.com/vivaldi.elk) Instagram (www.instagram.com/vivaldielk)

Stolica Lokalnie - Ogłoszenia Warszawa to bezpłatny serwis ogłoszeń drobnych z terenu miasta Warszawa oraz katalog lokalnych firm. Darmowe ogłoszenia z Warszawy. Ogłoszenia Warszawa | Darmowe ogłoszenia Warszawa | Bezpłatne ogłoszenia Warszawa | Ogłoszenia drobne Warszawa | Stolica Lokalnie

Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl