Powiat ełcki. Polecamy letnie przygody z kajakiem

Dodano: 2 lata temu Czytane: 347 Autor:
Redakcja poleca!

Spędź czas wolny na szlaku wodnym

Powiat ełcki. Polecamy letnie przygody z kajakiem
Ruszyły wakacje- upragniona pora uczniów, studentów, a także urlopowiczów. Pomysłów na spędzenie letniego czasu z pewnością jest wiele. Warto rozważyć spływy kajakowe- organizowane między innymi przez firmę Key-Ko Sport i Turystyka Wodna. 

Tych, którzy byli już kiedyś na spływie kajakowym nie trzeba przekonywać, dzięki wspomnieniom mile spędzonych chwil – na pewno znów wyruszą na szlak. Tych, którzy szukają pomysłu na niezapomniany i tani urlop, a jeszcze nie siedzieli w kajaku zapewniamy- warto spróbować.
Spływy kajakowe dostarczają niesamowitych wrażeń, umożliwiając obcowanie sam na sam z naturą oraz poznawanie historii i bogatej kultury regionu. Czas spędzony w kajaku to doskonały relaks dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu.

 - Organizujemy spływy kajakowe najpiękniejszymi rzekami północno – wschodniej Polski. Państwo wybieracie rzekę, czas i miejsce startu. Jeżeli będziecie niezdecydowani to z uwagi na nasze doświadczenie będziemy polecać znane i sprawdzone miejsca. W naszej okolicy znajduje się również wiele dziewiczych rzek, które nie są jeszcze popularne wśród kajakarzy, ale atrakcyjnością dorównują np. Krutyni czy Czarnej Hańczy. Każda z nich jest niepowtarzalna i ma swój własny urok - zachęcają Robert Kuczyński i Marcin Dawidowski.
 

Ogłoszenia Warszawa | Darmowe ogłoszenia Warszawa | Bezpłatne ogłoszenia Warszawa | Ogłoszenia drobne Warszawa | Ogłoszenia | Stolica Lokalnie

Źródło: Fot. Archiwum Key-Ko
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl