Fantex.pl- przez lasy do wsi...

Dodano: 2 lata temu Czytane: 317 Autor:
Redakcja poleca!

W czasach, gdy z Internetu mogli korzystać wyłącznie mieszkańcy miast, założyciel firmy Fantex – inżynier – mimo przeciwności postanowił dostarczać Internet mieszkańcom maleńkich wsi.

Fantex.pl- przez lasy do wsi...
W trudnym terenie mazurskiego bieguna zimna doprowadzał on Internet wykorzystując inżynierskie rozwiązania. Jako jedyny wówczas pokonywał barierę mazurskich pagórków porośniętych gęstymi lasami. Dziś także Fantex jest pionierem rozwiązań informatycznych. Coraz częściej z użyciem światłowodów dostarcza Internet do najdalej położonych domków, leśniczówek i przystani wodnych – jak niegdyś niosąc postęp mieszkańcom i turystom najdalszych zakątków Mazur.

Internet rozwija korę mózgową. 

Korporacyjna misja Fantexu osadzona jest w działalności ekologicznej i współpracy z mazurską naturą w celu doprowadzenia Internetu przez szerokie i wysokie ściany lasów. W tej leśnej stylistyce prowadzimy akcję "Fantex. rozwija korę mózgową"! Tworzymy edukacyjny Internet, aby budować najlepsze warunki do osobistego wzrostu dzieci i młodzieży na terenach wiejskich i mieszkających w jednorodzinnych domkach. Chcemy współpracować z rodzicami, szkołami, sponsorować zajęcia sportowe dla najmłodszych - wszystko po to, aby pomóc w rozwoju dziecka. Fantex jest dostawcą Internetu odpowiedzialnym społecznie - dobro młodego pokolenia jest wpisane w naszą misję dostawcy usług internetowych.  

Światłowód ...wiedzie do wiedzy.   
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl