„Najwięcej witaminy mają z „Lolka” dziewczyny!”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 247 Autor:
Redakcja poleca!

Cytując Jerzego Połomskiego, „choć z dziewczynami nigdy nie wie, oj nie wie się, czy może jest…” wesoło, dobrze, czy źle, to wszyscy chłopcy je uwielbiają, a dnia 8 marca gorące życzenia składają!

„Najwięcej witaminy mają z „Lolka” dziewczyny!”
Tego dnia w naszym przedszkolu wszystkie panie i dziewczynki czuły się niezwykle. Chłopcy na co dzień są szarmanccy, uczynni wobec koleżanek, lecz w Dniu Kobiet ich starania przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Już samym ubiorem udowodnili, jakim szacunkiem nas darzą, każdy w eleganckiej koszuli, pod muchą, troszczyli się, abyśmy czuły się szczególnie wyjątkowo. 

Na początek panowie na czele z Dyrektorem przedszkola ks. Tadeuszem Białousem zaśpiewali  „Sto lat”, składając piękne życzenia, które teraz kierujemy do wszystkich Pań:

„W tym wspaniałym Dniu Kochanych Pań
Chcemy złożyć życzenia jak na liście dań:
Na śniadanie Uśmiech, na deser Miłości
Na obiad Energii i Wytrzymałości
Podwieczorek – Słodkości
Kolacja – marzeń spełnienie
Niech każdy dzień będzie jak Marzenie!”

Następnie Dyrektor w imieniu wszystkich chłopców obdarował płeć piękną słodkościami.  Okazało się, że to nie koniec niespodzianek, kolejnym punktem programu był wspólny taniec. Przygotowany został także specjalny kącik piękności, gdzie każda dziewczynka poddana była zabiegom pielęgnacyjnym i fryzjerskim. Na zakończenie wszyscy wspólnie przygotowali pyszne rogaliki. Chłopcy mocno angażowali się w wykonanie smakołyków z jabłkami i pysznym dżemem, chcąc osiągnąć wszystkim znany cel – „przez żołądek do serca” ukochanych koleżanek.  Przysmaki przedszkolaków zostały podane na podwieczorek. Spotkanie zostało uwiecznione wspólnymi fotografiami. 

Jeszcze raz wszystkiego najlepszego Drogie Panie!
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl