„Przedszkolaki z Katolickiego Przedszkola „U Lolka” cenią sobie BEZPIECZEŃSTWO”

Dodano: 2 lata temu Czytane: 326 Autor:
Redakcja poleca!

Bezpieczeństwo dziecka to jeden z głównych aspektów życia, jakie należy zapewnić dziecku już od pierwszych chwil jego życia.

„Przedszkolaki z Katolickiego Przedszkola „U Lolka” cenią sobie BEZPIECZEŃSTWO”
Każdy rodzic troszczy się o swoją pociechę, stara się zapewnić mu wszystko, a szczególnie miłość, bezpieczeństwo. 

Chcąc kontynuować starania rodziców, stawiamy sobie bezpieczeństwo wychowanków jako jedno z podstawowych zadań naszego Przedszkola „U Lolka”.

W ramach tych działań realizujemy szereg programów propagujących odpowiedni styl życia, bezpieczeństwo, zdrowie, których celem jest organizowanie dzieciom warunków umożliwiających nabywanie wiedzy, a przede wszystkim umiejętności w zakresie dbałości 
o zdrowie i bezpieczeństwo własne i innych w różnych sytuacjach.

Dnia 7 marca 2016 roku  odwiedziła nas pani policjantka z Powiatowej Komendy Policji w Ełku – p. Agata Kulikowska Była to okazja do rozmowy na temat bezpiecznego poruszania się po drogach oraz bezpiecznych zabaw w domu i na podwórku, a także bezpiecznego podróżowania samochodem. Pani policjantka przypomniała dzieciom o ograniczonym zaufaniu wobec obcych ludzi i zwierząt. Zaprezentowała również akcesoria policyjne, szczególną radość sprawiło przymierzanie czapki policyjnej. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały policjantki,  bardzo cieszyły się z tej wizyty, która uświadomiła im, że policjant dba o bezpieczeństwo, zawsze można zwrócić się do niego o pomoc i nie należy się go bać. Spotkanie zostało uwiecznione wspólnymi fotografiami. Na zakończenie przedszkolaki w ramach wdzięczności wręczyły Pani Agacie pamiątkowy dyplom oraz upominek. 

Bardzo dziękujemy pani Agacie za spotkanie!
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl