Bogata oferta Biura Usługowo- Turystycznego Światowid w Ełku

Dodano: 3 lata temu Czytane: 660 Autor:
Redakcja poleca!

Stereotypowo nieraz sądzimy, że biura turystyczne zajmują się jedynie organizowaniem wycieczek. Otóż niekoniecznie.

Bogata oferta Biura Usługowo- Turystycznego Światowid w Ełku
Sprawdziliśmy ofertę Biura Usługowo- Turystycznego Światowid w Ełku. Załatwić tu można także mnóstwo innych kwestii związanych z wyjazdem.

  - Warto wiedzieć, że poza rezerwacją wycieczek zagranicznych , organizacją grupowych wyjazdów krajowych oraz dalszych, zajmujemy się choćby wyjazdami integracyjnymi do teatrów czy opery. Prowadzimy także sprzedaż biletów komunikacji międzynarodowej oraz krajowych firmy Żak- Express do Warszawy i Polonusa na wyjazdy dalekobieżne - wyjaśnia Alicja Białek-Drożdż, współwłaścicielka spółki Światowid.
 - A do tego prowadzimy także przedsprzedaż biletów kolejowych Intercity, rezerwację hoteli na całym świecie. Sprzedajemy bilety lotnicze: linii regularnych, tanich linii lotniczych, czarterów - dodaje Ewa Podbiełło, wspólniczka pani Alicji.

Do Światowida warto wybrać się także, gdy zagraniczne wojaże planujemy samodzielnie. Bez względu na środek lokomocji, warto być ubezpieczonym. To ustrzec nas może od słonych kosztów leczenia za granicami Polski. W Światowidzie znajdziemy bogatą ofertę ubezpieczeń- rocznych na pobyt za granicą- karty ISIC, EURO 26, PLANETA MŁODYCH, TWOJE PODRÓŻE EUROPA. Korzystnie będzie zajść tutaj także po powrocie z zagranicy- Alicja Białek-Drożdż i Ewa Podbiełło zajmują się odzyskiwaniem podatków za pracę na obczyźnie. Działają na zasadzie efektu- prowizję pobierają tylko wtedy, gdy klient dostaje zwrot podatku. Jakie wycieczki polecają swoim klientom i naszym czytelnikom na przełomie lipca i sierpnia?

 - Choćby czwartkowe wyjazdy jednodniowe z Ełku do Wilna za 110 zł. Mamy też w ofercie ciekawe wyjazdy grupowe do Opery Białostockiej połączone ze zwiedzaniem Tykocina lub meczetu w Kruszynianach. Warto sprawdzić także nasze promocyjne oferty wyjazdów egzotycznych. Zapraszamy do naszego biura oraz do odwiedzania naszej strony: www.swiatowid.elk.pl - mówią Alicja Białek-Drożdż i Ewa Podbiełło.
 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Najczęściej komentowane
Kalendarz wydarzeń
Styczeń 2018
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4
« Grudzień 2017   Luty 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl