​ZEM zatrudnia nowych pracowników.

Dodano: 2 lata temu Czytane: 15414 Autor:
Redakcja poleca!

W pierwszej fazie projektu zaplanowano zatrudnienie ponad 250 osób.

​ZEM zatrudnia nowych pracowników.
Zakład Elektroniki Motoryzacyjnej w Ełku podpisał nowy kontrakt. Będzie producentem wiązek elektrycznych do najnowszego modelu samochodu OPEL Astra produkowanego przez GM Motor Poland w Gliwicach. W związku z tym zakład prowadzi rekrutację pracowników na stanowiska robotnicze.

3 sierpnia pierwsze grupa pierwszych 60- ciu osób wyjedzie na szkolenie do zakładów firmy Delphi w Ineu w Rumunii. Dwie kolejne grupy będą szkolone w ZEM Ełk na najnowocześniejszych liniach montażowych, które są montowane w zakładzie. Produkcja nowych wiązek planowana jest na 24 sierpnia b.r.

 
Dodaj komentarz
Dodaj komentarz Ukryj formularz
2+2=
Odpowiedź na powyższe pytanie:
Komentarze (Ilość: 39)
Rosnąco Standardowy
  • Szkolenie w Rumunii
    2015-07-24 11:12:33 Zgłoś
    A w jakim języku szkolą w tej Rumunii? Bliżej się nie da? I czemu na szkolenie wyjazdowe rekrutowane są tylko młode dziewczyny, hmmm?
  • Wyjazd dziewczyn
    2015-07-24 11:39:33 Zgłoś
    Beda sie szkolily jak sobie wyrabiac premie pupa w stylu rumusnkim
  • praca dla desperatów
    2015-07-24 15:08:40 Zgłoś
    Popytajcie znajomych o warunki pracy w tej firmie.Sama pracowałam dwa miesiące praca ciężka za najniższa krajową i stosunek szefostwa jak do niewolników. Praca dla desperatów.
  • Dno
    2015-07-24 16:11:50 Zgłoś
    Ta firma to dno. Warunki pracy fatalne, stosunek kierownictwa do pracowników jeszcze gorszy.
  • byky
    2015-07-24 21:17:44 Zgłoś
    Zacytuję artykuł „spółpracujące z firmą agencje pośrednictwa pracy - EXIWORK, MAZURY JOB, ADECCO Olsztyn i HM System Białystok” 4 agencje w jednym ZEM. Czy to nie jest podejrzane? A może jest ich tyle aby uniknąć zatrudnienia pracownika na umowę? A może aby nie dostał pracownik umowy na czas nieokreślony przenosi się go pomiędzy agencjami pracy? Sam pracowałem w ZEM i co pewien czas przenosili mnie do innej agencji. Zdecydowanie nie polecam tam pracy jeżeli ma ktoś tylko inną możliwość.
  • pracownica
    2015-07-30 15:46:50 Zgłoś
    trzeba zachrzaniać jak dziki osioł praktycznie wszystkie soboty są pracujące,a pieniędzy później nie można się doprosić ;/ pracujesz na jakimś dziale,a jak dojdziesz do wprawy to Cie przerzucają nie wiadomo gdzie. Dla mnie to chory zakład,mam nadzieję,że szybko znajde coś innego i będę mogła omijać szerokim łukiem ten zakład. NIE POLECAM!
  • autor
    2015-07-30 15:48:45 Zgłoś
    Nikt nie musi opierać się na opiniach z forum,wiadomo tu każdy anonimowo może napisać co chce,ale popytajcie znajomych którzy tam pracują bądź pracowali,wątpie,że usłyszycie pozytywną opinie na temat tego zakładu...
  • 40 lat Zem
    2015-07-30 19:53:16 Zgłoś
    Ciężko w Ełku czy rejonie znaleźć tak samą czy równie doświadczoną firmę z historią co ZEM. Działają od wczesnych lat 40 ubiegłego wieku więc oprócz pieniędzy na pewno liczy się możliwość zdobycia niezłego doświadczenia zawodowego u nich. Nie powinni płacić tylko jeszcze pobierać pieniądze za możliwość pracy w tym skansenie. Pracując tam można poczuć atmosferę obozową.
  • zem=syf
    2015-07-30 20:14:01 Zgłoś
    zem=syf
  • praca
    2015-07-30 22:09:47 Zgłoś
    trzeba zachrzaniać jak dziki osioł praktycznie wszystkie soboty są pracujące,a pieniędzy później nie można się doprosić ;/ pracujesz na jakimś dziale,a jak dojdziesz do wprawy to Cie przerzucają nie wiadomo gdzie. Dla mnie to chory zakład,mam nadzieję,że szybko znajde coś innego i będę mogła omijać szerokim łukiem ten zakład. NIE POLECAM!
  • obóz pracy
    2015-07-31 13:10:02 Zgłoś
    Zem to obóz pracy, a pracownicy przedmioty,
  • sungsan
    2015-07-31 13:19:19 Zgłoś
    Pierwszą pracę rozpocząłem w ZEM, słyszałem o tej firmie, pierwsze dni zweryfikowały to co słyszałem i o dziwo było gorzej niż mi się wydawało, za badania lekarskie musiałem sam zapłacić, żadnych ubrań roboczych, szafki brak, przełożony potraktował nas... ale pojawiło się ogłoszenie o pracy w SUNGSAN-ZEM (na terenie tej firmy jest inna firma właśnie SUNGSAN-ZEM) i zwolniłem się z ZEM i przyjęli mnie do SUNGSAN-ZEM, Dostałem skierowanie na badania (firma zapłaciła) zostałem przeszkolony, dostałem ubranie i buty robocze (szok normalnie!!) i szafkę. Pierwszego dnia w pracy mistrz wiedział jak się nazywam!! (kolejny szok bo w ZEM po 3 mc pracy mistrz nie wiedział). Po tygodniu pracy potrzebowałem dnia wolnego i o kurwa dostałem go!! (w ZEM nie do pomyślenia). Dwie firmy,a obie skrajnie inne.
  • pracujący
    2015-07-31 17:34:53 Zgłoś
    Oj tak sungsan to całkowicie inna firma, prezes siedzi na produkcji w zwykłym pokoju, jak idzie odpowiada na dzień dobry, mistrzowie normalni, ubrania, srodki, czystości, rękawiczki. W kąciku socjalnym czajniki, kuchenki mikrofalowe, kurka niby normalka, a na tle zemu to zupełnie jakiś inny świat, nawet podłoga inna czyli lepsza niż w zemie bez dziur, obić.
  • linkujcie
    2015-07-31 17:39:51 Zgłoś
    Wyślijcie linki do znajomych z zemu niech sie wypowiedzą jak jest.
    • Niewiarygodne !
      2015-08-28 20:50:37 Zgłoś
      Przeczytałem wszystkie 32 komentarze i nie mogę uwierzyć, że tak pisze się o Firmie w której przepracowałem od zakończenia służby wojskowej do emerytury. Od młodszego konstruktora, kierownika działu technicznego, ... -razem 42 lata. Od 10 lat obserwuję zewnętrzną degrengoladę substancji trwałej, która widać jak niszczeje, ale nie sądziłem, że nadzór produkcyjny oraz kierownictwo zakładu są tak niewydolni organizacyjnie i intelektualnie. Jedno jest prawdziwe, że praca tam nie jest lekka i rytm linii wymusza tempo pracy. Wiem, bo widziałem, że stosowna technologia np. montażu jest nowoczesna i wymaga odpowiednich kwalifikacji Jeśli chodzi o sprawy socjalne w tym płacowe to przecież jest tam "zasłużony", wieczny przewodniczący związku SOLIDARNOSC - który też nic nie może ? Ta Firma szczyciła się najwyższym wskaźnikiem zatrudnienia oraz najlepszymi płacami. Utrzymywała 25% MIESZKAŃCÓW MIASTA.
  • zeby nie
    2015-07-31 18:35:27 Zgłoś
    żeby nie Sungsan-zem to Zem by nie miał wielu potrzebnych sprzętów. Zużyte szczotki do podłogi które sungsan miał wyrzucić trafiają do Zem, Stare monitory komputerowe te duże z tylkiem podobnie świetnie sprawują się w Zemie zamiast na śmietniku, podobnie z szufelkami, żabami. Wystarczy przejść się po hali i zobaczyć na ilu sprzętach jest napis sungsan.
  • jklkd
    2015-07-31 18:55:08 Zgłoś
    Brak innej pracy,kredyty,utrzymanie rodziny itd. ZEM bezlitośnie wykorzystuje trudną sytuacje z pracą na ełckim rynku.Ludziom nie pozwalaja na uzyskanie premii za wyrobienie normy bo przecież pewna ilość gotówki musi iść na świeżo upieczonych majstrów,liderów czy pseudo-dyrektorów.
  • przesada
    2015-07-31 19:45:18 Zgłoś
    Z tym Sung-sanem to przesadzacie, majstrowie ciągle mówią że żeby nie Zem to sungsan już by był bankrutem.
  • bo tak jest
    2015-07-31 19:58:05 Zgłoś
    Nikt nie przesadza, Mieliśmy monitor taki starego typu koneskopowy, obraz blady,powyginany, zwracaliśmy uwagę przełożonym wiele razy że po kilku godzinach pracy oczy bolą. Po wielu prośbach wezwali informatyka, on powiedział że nic się nie da zrobić bo monitor jest uszkodzony, na nowy nie ma kasy, ale chłop sie zlitował i powiedział że sungsan wywalał monitor i go przyniesie. Myślałem że zamieni złoma na jeszcze większego złoma. Przyniósł co prawda monitor też kineskopowy ale obraz wyrażny, i kolory jak w nówce. Monitor miał napisane sungsan na obudowie, mistrz dzielnie ścierał napis rozpuszczalnikiem, ale ślad po napisie pozostał.
  • można to zobaczyć?
    2015-07-31 20:47:19 Zgłoś
    Jak to czytam to mam ochotę zobaczyć ten Zem od środka bo na zewnątrz to te budynki wyglądają na rozwalające się. Pracuje się tam w kaskach? Można jakoś zobaczyć ten Zem?
  • Zatrudnij się
    2015-07-31 21:23:28 Zgłoś
    Jak jesteś Ciekawy to się zatrudnij. Przyjmują każdego. Tylko udawaj takiego głupkowatego któremu firma się podoba i jak masz studia to mów ze nie masz.
  • hej
    2015-07-31 21:45:32 Zgłoś
    Po pracy browar w dłoni to i się za pisanie zabrali
  • inna firma
    2015-07-31 22:14:21 Zgłoś
    Serwis ala ZEM mówisz że coś trzeba zrobić i zawsze słyszysz odpowiedz „brak pieniędzy” niedomykające się drzwi, brak prądu w szatniach itp. Majstrowie i szef serwisu na wszystko leje. Jak ktoś poprosi Szefa serwisu Sungsana o mała pomoc to człowiek mimo że nie musi pomoże. Przejdź się koło biur sungsana same monitory płaskie i to 24 cali, zobacz jakie maja fotele, lodówkę. To zupełnie inna Firma ich biuro wygląda na nowoczesne, U nas jak płaski monitor to naklejka Własność Delfi. A jeszcze o sungsanie nie jest tajemnica ze jak się porwa rękawiczki to koledzy z zaprzyjaźnionej firmy zawsze poratuja, bo u nas to towar deficytowy.
    • warunki pracy
      2015-10-06 02:52:35 Zgłoś
      Firme ZEN ,okregowa inspekcja pracy ,powinna zamknac albo nalozyc duze kary pieniezne dla pracodawcy.Za nie przestrzeganie warunkuw pracowniczych.Trzeba im tylko to zglosic I to najlepiej do biura w Olsztynie.Oni wysla napewno inspekcje ,zgloszenie moze byc anonimowe.
  • zaopatrzenie
    2015-07-31 22:28:36 Zgłoś
    Czytając powyższe przychodzi mi do głowy pewien kawał: Jednym z głośniejszych osiągnięć rosyjskich uczonych było wynalezienie maszynki do golenia na śmietniku ambasady amerykańskiej A ja pozwolę sobie napisać W Zem mamy nowy sprzęt ze śmietnika sungsana Albo Gdzie jest Zemowski zaopatrzeniowiec? Na zakupach w śmietniku sungsana.
  • przejscie
    2015-07-31 22:37:03 Zgłoś
    A teraz przejście dla załogi remontuje tez nie Zem tylko sungsan
  • a może co pozytywnego
    2015-08-01 05:52:08 Zgłoś
    Moze ktoś by napisał coś pozytywnego o Zem. To ja napiszę. i tyle wystarczy:)
  • sobota wolna
    2015-08-01 12:29:43 Zgłoś
    Wolny piatek, wolna sobota. firma pozwoliła nam odpocząć. Ludzie Cieszmy się. do poniedziału a w poniedziałek na kolanka i podziękujmy majstrom.
  • tytuł
    2015-08-02 09:52:54 Zgłoś
    Warunki fatalne, nastawienie do pracowników złe, a wręcz wrogie,
  • upały
    2015-08-02 19:06:11 Zgłoś
    Zaczęły się upały ciekawe ile osób zemdleje w tym tygodniu.
  • po urlopie
    2015-08-03 21:51:40 Zgłoś
    Zaczęło się straszenie ukraincami.
  • upały
    2015-08-05 13:06:40 Zgłoś
    W dupie wszyscy maja ze jest gorąco.
  • ciężka praca
    2015-08-05 17:26:30 Zgłoś
    W Zem praca jest strasznie ciężka, a już na pewno w te upały. Potwierdzam to co napisane wcześniej zarówno to że szefostwo ma pracowników w d... jak i to że firma Sungsan to zupełnie inna lepsza firma.
  • Bo
    2015-08-21 17:45:19 Zgłoś
    Bo SUNGSAN-ZEM to jedna drużyna która gra do jednej bramki razem. ZEM TU Każdy gra do swojej bramki, ale jak może być inaczej gdy tak dzieje się od najwyższych stołków prezesów. Zobaczcie kogo znowu przysłała centrala po poprzednim Prezesie, facet zajmuje się czystością na hali a nie produkcją, kolejny darmozjad na którego pensje musimy zapracować.
  • Ło Matko
    2015-09-07 19:39:16 Zgłoś
    Co ja tu czytam pracuję w ZEM i czytam całkiem chyba o innej firmie my mamy wiatraki dystrybutor z wodą Mistrz w porządku, liderka też nawet kierownik się nie czepia mam szafkę a ubranie robocze nie jest potrzebne bo to czysta praca.
  • firma zen
    2015-10-06 03:03:12 Zgłoś
    Nawet jak zatrudnia Ukraincuw co jest dyskryminacja wobec wlasnych obywateli to warunki pracy pracodawca musi przestrzegac ,warunki sosjalne,urlopy ,nadgodziny,dni chorobowe ,urlopy macierzynskie itp.A jesli nie przestrzega to placi wysokie zato kary .Od tego sa kontrole urzedu pracy nadpracodawcami wystarczy im to anominowo zglosic.
  • ZEM
    2015-10-06 03:10:14 Zgłoś
    Raz na kilka miesiecy powinna byc kontrola z wojewudzkiego urzedu pracy o warunkach panujacych w zakladzie .Inspektorzy moga poslugiwac sie ukryto kamera.Jesli znajda jakis przewinia firma placi duze kary pieniezne zato.
  • ZEM ELK
    2016-05-15 08:10:19 Zgłoś
    CHROŃ WAS BÓG OD PRACY W TEJ FIRMIE. Kierownictwo jest chamskie i beznadziejne, lizusy dyrekcji , choć sami nic nie potrafią. Firma działa na skraju upadłości i dlatego te różne agencje uczestniczą w procesie wyrywania sobie kasy.
  • Pracownik
    2017-10-01 14:28:05 Zgłoś
    Zem to dno brak szacunku dla ludzi przez dyrektora produkcji .S. no i ten lizus nic nie umiejący majster P.M. to zakała zemu z młodymi chodzi na takie a starych pracownik.sie ciągle czepka szmata zdradza też jawnie żonę nic nie umie a zadziała jak dyrektor
Wiadomości z tej kategorii
Dodaj swój własny artykuł
Kalendarz wydarzeń
Grudzień 2017
Dodaj wydarzenie »
Pon Wt Śr Czw Pt Sob Niedz
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
« Listopad 2017   Styczeń 2018 »
Aktywne wątki na forum
www.elcka.pl