ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego z Wrocławia

99 PLN

Zdjęcia:

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miejscowość: Wrocław
Telefon: 693220902
Strona WWW: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.02.20

Szczegóły ogłoszenia:

Awaria kosiarki, a tu środek sezonu? Szukasz dobrej pilarki spalinowej, a Twoja zepsuła się? Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden we Wrocławiu.

Nasza oferta dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, którzy troszczą się o swój ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Zajmiemy się naprawą sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek zapewniając o 100% bezpieczeństwo na wzór wieloletniego doświadczenia, które urzeczywistniamy nieprzerwanie od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także samojezdnych kosiarek z możliwością siedzenia. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz oryginalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, między innymi: Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia niskie ceny oraz satysfakcję. Nasza oferta opiera się też na dystrybucji towarów stacjonarnie i online. W sklepie znajdziemy kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, oraz inne sprzęty potrzebne w pracy ogrodowej. Dla zainteresowanych uruchomiliśmy dodatkowo wypożyczalnię, by w dobrej cenie wyposażyć się w maszynę wartą kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz wiedzieć więcej? Wstąp na firmową witrynę internetową ATI Garden lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław